KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433660
nr 1243 3660
Oidentifierad konstnär. Signerad. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:33:14
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr